SOUTĚŽ Z (PŘED)ADVENTNÍHO KALENDÁŘE TAMARKI

Jak už jsem psala ZDE a jak mnozí jistě víte - zapojila jsem se do (před)adventního soutěžního kalendáře, který vymyslela a zrealizovala Markéta alias Tamarki. Pokud budete sledovat její blog, každý den až do 27. listopadu tam najdete "otevřené okénko" kalendáře a v něm ukrytou soutěž. Vtip je v tom, že každý den se soutěží na jiném blogu, takže zajímavých výher a šancí uspět je opravdu spousta!A dnes začíná soutěž také na Hrajeme si jinak. Hrát můžete o speciální a jedinečný BALÍČEK ADVENTNÍCH AKTIVIT, které vám zpříjemní předvánoční čas s dětmi. Připomente si české tradice (budete třeba lít olovo, ale nejen to!), něco si vyrobíte (třeba dárek pro babičku), něco si zahrajete (s figurkami i bez nich), něco si přečtete (nejen pohádky) a něco ochutnáte (nejen marmeládu)...

Prozradím vám jen, že na mém adventním balíčku se podílí také:
  • Little Bears a šikovná Marie, věnovala 24 adventních pohádek - jednu na každý prosincový den - můžete použít do adventního kalendáře. Jinak mají skladem spoustu úžasných šitých věciček,
  • FITO - doma vyráběné sirupy a džemy z ručně nasbíraných bylinek a plodů. Můžete použít do lineckého cukroví, nebo na vánočku. Mňam.

A zbytek už je v mé režii.
Překvapení je to schválně, protože řekněte upřímně, kdy vás naposledy něco opravdu překvapilo? Nebo někdo? Znáte to: "Co ti mám koupit k Vánocům?" "Třeba ručníky." "Nebo tu kosmetiku." "Parfém." "Víš co? Dám ti peníze a něco si kup." Ha! Tak to já nedělám! Neptám se a překvapuju svoje blízké. A teď i vás. Tak snad vás předvánoční dárek potěší.

A jak můžete soutěžit? 
  1. Napište mi do komentáře k soutěži na Facebook nebo do komentáře sem pod článek, CO VÁS V POSLEDNÍ DOBĚ PŘEKVAPILO
  2. Dejte "To se mi líbí" stránce Hrajeme si jinak na Facebooku.
Soutěž potrvá týden, končit budeme o půlnoci z 15. na 16. listopadu. 16. listopadu ráno vylosuju jednoho vítěze ze všech komentářů tady i na Facebooku. Držím palce a těším se na to zajímavý počtení :)

Sledujte také Tamarki blog, kde najdete nejen soutěžní kalendář, ale taky spoustu krásné inspirace (nejen) do bytu.

Hezké předvánoční chvíle s dětmi


Míša


PS: A chcete vědět, co opravdu překvapilo mě? Svatební fotka jedné mé kamarádky - cestovatelky, fotografky a bláznivé holky - na Facebooku. A vzala si fakt velkýho fešáka, co má španělský jméno! Kačko, jestli to budeš někdy číst (třeba až budeš mít děti :) ), tak moc ti to přeju a ještě jednou gratuluju! M.