SLEVA 10 % (NEJEN) NA ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Máme tu listopad a spousta z nás začíná přemýšlet o adventních kalendářích pro naše nejmenší. I já pro vás chystám inspirativní článek s tipy na adventní dárečky, ale dnes to ještě nebude.

Opět po roce jsme se domluvily na spolupráci s Martinou Balážovou ze Světa kreativity.
Letos mají v nabídce dokonce dvě adventní stavebnice - betlém a vánoční stromeček. Ale i ostatní zboží stojí za prohlédnutí, stavebnice jsou z pevné překližky, určené k dotvoření s dětmi.

Loni jsme měli doma betlém, který obsahuje přesně 24 dílků - dala jsem je do barevných pytlíčků s čokoládovou mincí, očíslovala a každý den jsme barvili a doplňovali jednu postavičku. Zároveň jsme si tak postupně vyprávěli vánoční příběh a připomínali jednotlivé postavy. Tou dobou u nás byly ve veliké oblibě klasické fixy a i ty na překližku chytaly parádně.


Letos už máme nachystaný kalendář v podobě vánočního stromku - překvapilo mě, jak je veliký! I ozdoby a svíčky jsou dost velké na to, aby je zvládly pomalovat a nalepit i malé děti. A hlavně! V tomto balení je 48 dílů k dotvoření a nalepení, takže ideální pro dvě děti. A navíc ještě svíčka pro každou adventní neděli a hvězda na špičku.


A JAK FUNGUJE NAŠE SLEVA?

Pokud zadáte na www.svetkreativity.eu kód ze stránky Hrajeme si jinak, bude vám poskytnuta sleva 10 % na zboží z kategorie STAVEBNICE OD MARTINY (tedy nejen na adventní kalendáře, ale také samostatné betlémy, stromky, ozdoby i stavebnice s pohádkovými motivy a další). Slevu lze uplatnit od 1. do 30. listopadu 2016. Po potvrzení objednávky v nákupním košíku se dole ve formuláři objeví pole "slevový kupón". Po zadání kódu se ihned přepočítá cena a vyčíslí se výše slevy. (Sleva je poskytována z ceny zboží, na poštovné, ev. dobírku se sleva nevztahuje. Dodací lhůta: zboží odesíláme do 3 dnů po přijetí platby, ev. do 3 dnů po obdržení objednávky při platbě dobírkou.)

SLEVOVÝ  KÓD:   Q73HV4X


A pokud se rozhodnete pro koupi adventního vánočního stromku, můžete se zapojit do soutěže přímo na Facebookové stránce Světa kreativity. Po novém roce tam budou losovat deset nazdobených stromků a výherci získají parádní překližkové stavebnice. Stačí poslat fotku vašeho hotového stromečku. Veškeré informace o soutěži najdete v příbalovém letáku. 

Věřím, že budete i letos - stejně jako vloni - spokojeni.

Míša